KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088244
nr 1208 8244
Oidentifierad konstnär. Kvinna vid bro. Signerad. Olja på pannå, 19x9 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:57:49
150 kr
250 kr